اولین باری است به کاراستارتر می آیید؟ برای اینکه طرز استفاده اپیدمی دیجیتال را بیاموزید و زندگی را آن طور که می خواهید بسازید از اینجا شروع کنید

پشتیبانی از دانشپذیران

به محض اینکه شما وارد حساب کاربری خود می شوید ، می توانید از مرکز پشتیبانی برای سوالات کلّی و موارد مرتبط با دوره ای که در آن هستید ، استفاده کنید.

نیاز شما به پشتیبانی بین 24 – 48 ساعت بعد پاسخ داده می شود.

همچنین شما می توانید تلفنی از طریق شماره ی 22594900-021 - داخلی 2 - و یا 02172095000 - دوشنبه و جمعه از 9 تا 5 بعد از ظهر با ما تماس برقرار کنید.

سوالات عمومی

برای ما یک ایمیل به همراه سوالات ، نظرات و بازخوردهایتان به آدرس Support@karstarter.ir بفرستید. حتما مطمئن شوید که از ایمیل بازگشتی استفاده کنید که مرتب آن را چک میکنید.

. برای اطمینان از مشاهده ی پاسخ ما ، لطفا دقیقه ای وقت بگذارید و دامین ما را در لیست سفید ایمیل خود قرار دهید

سوالات مالی

لطفاً آگاه باشید که گزارش کارت اعتباری شما هنگام خرید ، Karstarter را نشان می دهد.

ما یک خط تلفن برای تمامی سولات مالی شما اختصاص داده ایم.

شما می توانید از طریق تلفن با شماره 02172095000 - 22594900-021 – داخلی 1 - از شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 صبح تا 5 بعد از ظهر ، تماس برقرار کنید.

روابط کسب و کار مشارکتی

اگر علاقه مند به کسب و کار، مشارکت و شراکت هستید، لطفاً از طریق MOsupport@karstarter.ir با حسین حسن آبادی ارتباط برقرار کنید.

آدرس شرکت

بخش مرکزی ، شهر تهران، دروس ، خیابان شهیدرضاوارسته ، خیابان شهید یوسف کلاهدوز ، پلاک 308 ، طبقه دوم ، واحد 8

چیزی که به دنبالش بودید را پیدا نکردید ؟
با ما تماس بگیرید! ما برای کمک اینجاییم!

 

پاسخ سئوالات خود را از مدیر عامل کاراستارتر یعنی امیر رضا دهقان بخواهید.

برای این کار فقط این فایل ویدیویی را تماشا کنید تا چگونگی ثبت پرسش خود را یاد بگیرید و سپس گزینه زیر را کلیک کنید و همه موارد فرم ارائه شده را پر کنید.نام و نام خانوادگی *
ایمیل *
آدرس سوال (url) *
لطفا در این قسمت آدرس اینترنتی ، ویدیوی سوال خود را درج کنید با هشتک #ازمستربپرس آن را نشانه گذاری کرده و مطمئن شوید که تنظیمات این صفحه بر روی حالت شخصی نباشد .
آدرس لینک شبکه اجتماعی
اینستاگرام
تلگرام
آپارات
اگر می خواهید هنگامی که امیر رضا دهقان پاسخ داد شما را تگ کند، لطفاً آدرس اینترنتی ویدئو خود را بدست آورید. در هر تعداد شبکه اجتماعی که آدرس بدهید به همان تعداد برایتان تگ پاسخ فرستاده خواهد شد.

با کاراستارتر همراه باشید.